Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 185/65 R15 88H

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563320090
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
69 dB

Највисока цена:  64,70 €

Цена по парче

64,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,25 €

Назад кон врвот