Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750A 215/60 R17 96V

Hankook Kinergy 4S² H750A
Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750A215/60 R17 96V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563468648
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  104,70 €

Цена по парче

104,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,95 €

Назад кон врвот