Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 205/55 R17 95V

Hankook Kinergy 4S² H750
Hankook Kinergy 4S² H750
Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563462776
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  108,70 €

Цена по парче

108,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот