Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept RS 2 (W452) 225/45 R17 91H

Hankook i*cept RS 2 (W452)
Hankook i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook i*cept RS 2 (W452)225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563398396
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  96,50 €

Цена по парче

96,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот