Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept RS 2 (W452) 175/70 R14 88T

Hankook i*cept RS 2 (W452)
Hankook i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook i*cept RS 2 (W452)175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563405513
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  49,70 €

Цена по парче

49,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот