Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320A) 275/40 R20 106V

Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320A)275/40 R20 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563372440
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  186,30 €

Цена по парче

186,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,20 €

Назад кон врвот