Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320A) 235/75 R15 109T

Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320A)235/75 R15 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563429205
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  84,80 €

Цена по парче

84,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот