Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320A) 235/50 R19 103V

Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320A)235/50 R19 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563378398
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  159,80 €

Цена по парче

159,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот