Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320A) 225/60 R18 104H

Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook i*cept evo² (W320A)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320A)225/60 R18 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563375014
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  133,00 €

Цена по парче

133,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот