Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 265/35 R19 98W

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)265/35 R19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563389288
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  182,00 €

Цена по парче

182,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот