Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 255/45 R19 104V

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)255/45 R19 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563389127
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  181,40 €

Цена по парче

181,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот