Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 245/35 R19 93W

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)245/35 R19 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563378336
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  180,80 €

Цена по парче

180,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,48 €

Назад кон врвот