Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 235/45 R17 97H

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)235/45 R17 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563378305
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  104,70 €

Цена по парче

104,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,03 €

Назад кон врвот