Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 225/45 R17 94H

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)225/45 R17 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563372167
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот