Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 215/45 R17 91W

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563415444
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  112,30 €

Цена по парче

112,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,85 €

Назад кон врвот