Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 205/60 R16 92H

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563390741
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот