Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 205/60 R15 91H

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563389110
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  66,60 €

Цена по парче

66,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,25 €

Назад кон врвот