Споредете до 4 продукти:

Hankook i*cept evo² (W320) 195/50 R16 88H

Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook i*cept evo² (W320)195/50 R16 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563378206
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  84,00 €

Цена по парче

84,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот