Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP2 (RA33) 265/65 R17 112H

Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook

Hankook Dynapro HP2 (RA33)265/65 R17 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563334271
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  116,50 €

Цена по парче

116,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,13 €

Назад кон врвот