Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP2 (RA33) 255/60 R18 112V

Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook

Hankook Dynapro HP2 (RA33)255/60 R18 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563334424
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  119,00 €

Цена по парче

119,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,13 €

Назад кон врвот