Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP2 (RA33) 235/55 R17 99V

Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook Dynapro HP2 (RA33)
Hankook

Hankook Dynapro HP2 (RA33)235/55 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563334448
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  111,40 €

Цена по парче

111,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 1,25 €

Назад кон врвот