Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro ATM RF10 33x12.50 R15 108R

Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook

Hankook Dynapro ATM RF1033x12.50 R15 108R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
33x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563268859
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
F
72 dB

Највисока цена:  162,20 €

Цена по парче

162,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,70 €

Назад кон врвот