Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro ATM RF10 265/70 R17 113T

Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook Dynapro ATM RF10
Hankook

Hankook Dynapro ATM RF10265/70 R17 113T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563387307
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  145,60 €

Цена по парче

145,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,70 €

Назад кон врвот