Споредете до 4 продукти:

Hankook DW07 315/70 R22.5 154/150L

Hankook DW07
Hankook DW07
Hankook

Hankook DW07315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8808563409603
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот