Споредете до 4 продукти:

Hankook DL10+ 295/55 R22.5 147/145K

Hankook DL10+
Hankook DL10+
Hankook

Hankook DL10+295/55 R22.5 147/145K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
147/145
Индекс на брзина:
K
EAN:
8808563403137
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  541,20 €

Цена по парче

541,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот