Споредете до 4 продукти:

Hankook AM15 445/65 R22.5 169K

Hankook AM15
Hankook AM15
Hankook

Hankook AM15445/65 R22.5 169K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
445
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
K
EAN:
8808563353807
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  606,50 €

Цена по парче

606,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот