Споредете до 4 продукти:

Hankook AM09 13 R22.5 156/150K

Hankook AM09
Hankook AM09
Hankook AM09
Hankook

Hankook AM0913 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
8808563389912
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  664,60 €

Цена по парче

664,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 162,92 €

Назад кон врвот