Споредете до 4 продукти:

Hankook AM09 12 R22.5 152/149K

Hankook AM09
Hankook AM09
Hankook AM09
Hankook

Hankook AM0912 R22.5 152/149K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/149
Индекс на брзина:
K
EAN:
8808563397504
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  384,80 €

Цена по парче

384,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 0,01 €

Назад кон врвот