Споредете до 4 продукти:

Hankook AH35 245/70 R19.5 136/134M

Hankook AH35
Hankook AH35
Hankook

Hankook AH35245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8808563409498
ЕУ Етикета:
C
C
67 dB

Највисока цена:  276,00 €

Цена по парче

276,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 0,01 €

Назад кон врвот