Споредете до 4 продукти:

Hankook AH31 355/50 R22.5 156K

Hankook AH31
Hankook AH31
Hankook

Hankook AH31355/50 R22.5 156K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
355
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
K
EAN:
8808563431345
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  563,00 €

Цена по парче

563,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот