Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 540/65 R38 153D

Gtk

Gtk RS200540/65 R38 153D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410695

Највисока цена:  1.693,2 €

Цена по парче

1.693,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот