Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 460/85 R30 142B

Gtk

Gtk RS200460/85 R30 142B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411319

Највисока цена:  1.028,5 €

Цена по парче

1.028,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот