Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 420/85 R30 137B

Gtk

Gtk RS200420/85 R30 137B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411302

Највисока цена:  916,5 €

Цена по парче

916,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот