Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 320/85 R38 143B

Gtk

Gtk RS200320/85 R38 143B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411357

Највисока цена:  835 €

Цена по парче

835 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот