Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 320/70 R20 113B

Gtk

Gtk RS200320/70 R20 113B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411036

Највисока цена:  443,4 €

Цена по парче

443,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот