Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 270/95 R36 139A8

Gtk

Gtk RS200270/95 R36 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438413009

Највисока цена:  764,7 €

Цена по парче

764,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот