Споредете до 4 продукти:

Gtk RI11 440/80 R24 154A8

Gtk

Gtk RI11440/80 R24 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Gtk
Ширина:
440
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412941

Највисока цена:  1.071,3 €

Цена по парче

1.071,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот