Споредете до 4 продукти:

Gtk LD96 340/80 D18 146A8

340/80 D18 146A8
Gtk

Gtk

Gtk LD96340/80 D18 146A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Gtk
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412545

Највисока цена:  449,8 €

Цена по парче

449,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот