Споредете до 4 продукти:

Gtk LD96 16.0/70 D20 166A2

16.0/70 D20 166A2
Gtk

Gtk

Gtk LD9616.0/70 D20 166A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Gtk
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A2
EAN:
4251438413252

Највисока цена:  665,4 €

Цена по парче

665,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот