Споредете до 4 продукти:

Gtk LD90 10.5/80 D18 135A8

Gtk

Gtk LD9010.5/80 D18 135A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Gtk
Ширина:
10.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412521

Највисока цена:  301,6 €

Цена по парче

301,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот