Споредете до 4 продукти:

Gtk BT40 400/60 D15.5 151A8

Gtk

Gtk BT40400/60 D15.5 151A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438410282

Највисока цена:  390,1 €

Цена по парче

390,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот