Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 9.5 D24

Gtk

Gtk AS1009.5 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
EAN:
4251438412156

Највисока цена:  299,7 €

Цена по парче

299,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот