Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 9.5 D20 106A6

Gtk

Gtk AS1009.5 D20 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411944

Највисока цена:  284,3 €

Цена по парче

284,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот