Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 6 D16 93A6

Gtk

Gtk AS1006 D16 93A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410114

Највисока цена:  103,6 €

Цена по парче

103,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот