Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 14.9/13 D28 130A6

Gtk

Gtk AS10014.9/13 D28 130A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
14.9
Висина:
13
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411609

Највисока цена:  531 €

Цена по парче

531 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот