Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 12.4 D28 117A6

Gtk

Gtk AS10012.4 D28 117A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412279

Највисока цена:  500,9 €

Цена по парче

500,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот