Споредете до 4 продукти:

Gtk AS10 6 D16 88A6

Gtk

Gtk AS106 D16 88A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410077

Највисока цена:  93,9 €

Цена по парче

93,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот