Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 255/50 R19 107W

GT Radial

GT Radial SportActive255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829502246
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  130,2 €

Цена по парче

130,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,4 €

Назад кон врвот