Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 235/50 R18 97V

GT Radial

GT Radial SportActive235/50 R18 97V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829502208
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  154,3 €

Цена по парче

154,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,74 €

Назад кон врвот