Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 235/40 R18 95W

GT Radial

GT Radial SportActive235/40 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829549050
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  143,4 €

Цена по парче

143,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот